Вхід:

Запам'ятати мене

Забули пароль?

Реєстрація:

Ви реєструєтеся як:

*При реєстрації у якості "Дилера", Ви зможете ознайомитися з оптовими цінами на товари інтернет-магазину.

Бензо- та електроінструмент від виробника

Сигналізатор рівня наливу меда

 • Сигналізатор рівня наливу меда
 • Сигналізатор рівня наливу меда
 • Сигналізатор рівня наливу меда

Код товару:

Сигналізатор 9v

Є в наявності

300.00грн.

 • Сигналізатор рівня наливу меду

  Комплект складається з:

  1) Електронний модуль у зборі.

  2) Крона 9 вольт

  Застосування

  Пристрій застосовується для контролю наливу меду в ємність, використовується для запобігання витоку меду через краї ємності.

  У пристрої застосовується електронна схема з високим підсилювачем, чутливість спрацьовування дозволяє працювати навіть на меді, що сів.

  Пристрій сигналізує про наповнення рідини, звуковим сигналом у тому випадку, коли рідина торкнулася одночасно двох електродів.

  Після ввімкнення пристрою повзунковий перемикач знаходиться знизу, світиться індикатор стану батареї. Рекомендується в паузах коли пристрій не використовуватиметься вимикати кнопку живлення, щоб зберегти заряд батареї.

  Споживання батареї залежить від часу безперервної роботи пристрою, найбільш високе споживання в момент звукового сигналу, тому при спрацьовуванні необхідно найближчим часом підійти та зняти індикатор набору меду з ємності, або вимкнути живлення.

  Цей аксесуар можна використовувати як сигналізатор контролю набору рідини, наприклад при заповненні віддалених баків, бочок. Щупи можна подовжити до потрібного розміру.

 • Відгук про товар